Litá dlažba PROFISTONE - kamínky

Profistone kamínky má velmi jednoduchou údržbu, postačí vysavač nebo běžné postupy a přípravky jako na dlažbu, jelikož je povrch porézní a může se stát že v pórech ulpí nějaká organická nečistota ( jídlo, nápoj atd.), postačí vysát nebo vypláchnout a vyčistit povrch parou, čímž se zaručí i desinfekce.

Interiéry

Profistone kamínky tvoří luxusní vzhled je vzhledem k bezproblémové údržbě a výbornému přenosu tepla ideálním povrchem. Má výborné využití v interiérech s podlahovým vytápěním, kde oceníte schopnost předávat teplo v celé ploše čímž zaručuje vysoký komfort.

Díky výbornému pojivu je zaručena barevná stálost a pro bezprašnost je ideální i pro alergiky a astmatiky.
Na žádost můžeme udělat povrch slinutý s jemnou texturou povrchu ( ještě jednodušší na údržbu) – použití hlavně v koupelnách a místnostech s častým výskytem vody.

Exteriéry

Profistone kamínky odolává vysokému mechanickému zatížení což zaručuje odolnost při použití v místech s těmito požadavky, jako jsou například příjezdové cesty, chodníky, pergoly, bazény atd.

Výhodou Profistone kamínky je vytvoření vrstvy pro odtok vody v povrchu se zabráněním průniku do podloží, což je hlavní výhoda venkovních ploch a okolí bazénu kde voda odtéká pod povrchem a netvoří se nežádoucí kaluže.
Profistone kamínky se v exteriérech výborně čistí tlakovou vodou WAP.

Vytvořil a spravuje PaSys Dev 2012